Wsparcie Marketingowe

Skorzystaj z doświadczenia ekspertów od marketingu z 15 letnim doświadczeniem. Wspieramy firmy działające w Siedlcach i w okolicy. Przeanalizujemy ofertę Twojej firmy na tle konkurencji i dobierzemy właściwą strategię działań dopasowaną do Twoich potencjalnych klientów. 

Najczęśćiej zadawane pytania przez naszych Klientów

Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z różnorodnymi branżami, obsługując ponad 100 firm z 30 różnych sektorów. Dzięki temu rozumiemy specyfikę i wyzwania różnych rynków, co pozwala nam skutecznie wspierać naszych klientów w osiąganiu ich celów marketingowych.

Tak, posiadamy doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych zarówno dla klientów z Polski, którzy eksportują swoje produkty czy usługi na rynki zagraniczne, jak i dla firm międzynarodowych. Nasze strategie są dostosowane do specyfik różnych rynków, co pozwala na efektywne dotarcie do klientów globalnych.

Rozumiemy, że zarządzanie firmą wymaga dużo czasu i zaangażowania. Dlatego nasza agencja oferuje kompleksowe usługi marketingowe, zajmując się wszystkimi aspektami działań marketingowych. To pozwala naszym klientom skupić się na bieżącej działalności swojej firmy, mając pewność, że ich marketing jest w dobrych rękach. Jesteśmy doradcami zarządów w podejmowaniu strategicznych decyzji jako partner przy jednym stole.

Oferujemy elastyczne pakiety wsparcia marketingowego już od 1000 zł netto. Koszt jest zależny od zakresu i skali działań, które zostaną dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych Twojej firmy.

Nasza agencja stawia na efektywną i transparentną komunikację. Oprócz tradycyjnych kanałów jak email i telefon, wykorzystujemy nowoczesne narzędzia takie jak systemy Google do współpracy nad plikami, platformę do zarządzania zadaniami Jira, a także narzędzie Miro do wizualizacji i brainstormingu pomysłów. Dzięki temu zapewniamy płynną i zorganizowaną komunikację na każdym etapie współpracy.

Dlaczego warto nam zaufać

Agencja marketingowa Siedlce - Pracujemy blisko Ciebie

Posiadamy doświadczenie w ponad 30 branżach i doradzaliśmy zarządom i działom marketingu ponad 100 firm. 

Specyfika pracy z nami polega na bliskim kontakcie z Twoją firmą tak aby poznać jej specyfikę, przeanalizować ofertę, konkurencję i dopiero wtedy możemy wypracować właściwy plan działania. 

Zanim zaczniemy działania marketingowe przeprowadzamy szereg wywiadów z kluczowymi osobami w firmie, szczególnie tymi mającymi bezpośredni kontakt z klientami Twojej firmy aby zrozumieć to jak obecnie wyglądają procesy ale też wyzwania i problemy klientów, którzy się z Wami kontaktują.

Kluczem do sukcesu jest dopasowanie komunikacji marketingowej do osób, które potencjalnie mogą być zainteresowanie Twoją ofertą i dostarczamy rozwiązania, dzięki którym klienci do nas trafią ale jedocześnie poczują się zaopiekowani w całym procesie ścieżki zakupowej.

Skupiamy się na danych bo to dzięki nim podejmujemy właściwe decyzje dotyczące kanałów komunikacji. Monitorujemy wyniki wspólnie z Twoim zespołem tak aby reagować na statystyki z konkretnych kanałów pozyskiwania klientów. 

Odezwij się do nas, spotkamy się na niezobowiązującą kawę i porozmawiamy o polach do współpracy. Gwarantujemy że nie będzie to dla Ciebie czas stracony.

Nasze doświadczenie

Marki z którymi pracowaliśmy

W trakcie naszej kariery mieliśmy przyjemność współpracować z różnorodnymi, prestiżowymi markami takimi jak Skanska, IPMA, Dakea, Hitachi. Te doświadczenia pozwalają nam zrozumieć potrzeby klientów z różnych branż i dostarczać im usługi najwyższej jakości. Dzięki współpracy z takimi markami zdobyliśmy cenne umiejętności i kompetencje, które wykorzystujemy, aby sprostać oczekiwaniom naszych obecnych i przyszłych klientów. Jesteśmy dumni, że mogliśmy wspierać rozwój tych znakomitych marek i uczestniczyć w ich sukcesach.

Nie trać więcej czasu! Skontaktuj się z nami i zacznij budować swoją obecność online już dziś!

Gotowy na szybki start? W ciągu zaledwie 24 godzin przygotujemy dla Ciebie pierwszą, niezwykłą ofertę!

Jak pracujemy

Jak wygląda proces wsparcia marketingowego

Dzięki naszemu doświadczeniu przeprowadzimy Cię sprawnie przez zmapowanie ścieżki zakupowej Twoich potencjalnych klientów a następnie dobierzemy odpowiednią strategię marketingową i rozwiązania technologiczne dzięki którym zyskasz dane pozwalające Ci podejmować trafne decyzje dla Twojej firmy. 

1

Pierwsze spotkanie

Opowiedz nam o swojej firmie, problemach, kim jest Twój klient oraz tym jak obecnie kupuje, rozmawiaj z nami o budżetach to nie temat tabu jeśli mamy pomóc Ci w osiągnięciu określonych wyników

2

Wstępna analiza

Po naszym spotkaniu przeprowadzamy wstępną analizę konkurencji, wypracowujemy dalszy plan działania, który może się różnić zależnie od tego jak wygląda obecnie Twój marketing

3

Audyt i analiza danych

Analizujemy Twoje dane z narzędzi, które posiadasz, zderzamy dane z marżowością i estymowanymi kosztami działań marketingowych. Jeśli mamy dostarczyć Ci zapytania, musimy wiedzieć ile możemy potencjalnie wydać na pozyskanie takich zapytań zakładając przy tym dane dotyczące konwersji

4

Zmapowanie person

Musimy poznać kim jest osoba, kupująca Twoje produkty lub usługi a także to w jaki sposób jak wygląda jej proces zakupowy. Jeśli nie masz zdefiniowanych person wypracujemy je wspólnie

5

Strategia marketingowa

Posiadając wiedzę z poprzednich kroków możemy przygotować strategię marketingową, która będzie dopasowana do potencjalnych klientów a także kanałów ich pozyskiwania

6

Konfiguracja i realizacja działań marketingowych

Konfigurujemy niezbędne narzędzia, kanały komunikacji i rozwiązania IT a także określamy wspólnie priorytety dla zadań

7

Ciągłe doskonalenie i rekomendacje

Analizujemy dane zarówno marketingowe jak i sprzedażowe aby pomóc Ci podejmować właściwe decyzje bazując na konkretnych liczbach. Dzięki nam będziesz znać koszty pozyskania klientów na konkretne usługi i produkty

8

Skalowanie biznesu

Dzięki danym wiemy z których kanałów osiągniemy najbardziej jakościowy ruch i sprzedaż i na tej podstawie opracowujemy rozwój sprzedaży Twojej marki

Marketing Siedlce – zewnętrzny dział marketingu dla Twojej firmy

Tworzenie Stron Internetowych Siedlce

Nasz zespół projektantów i deweloperów tworzy profesjonalne, responsywne strony internetowe, które nie tylko pięknie się prezentują, ale są także optymalizowane pod kątem użytkowników i wyszukiwarek. Dzięki temu Twoja strona będzie nie tylko wizytówką firmy, ale również skutecznym narzędziem w zdobywaniu nowych klientów.

Pozycjonowanie Stron Siedlce

Specjalizujemy się w SEO (Search Engine Optimization), aby Twoja strona osiągała najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Optymalizujemy treści i strukturę strony, aby zwiększyć jej widoczność i przyciągnąć organiczny ruch.

Kampanie Ads Siedlce

Zwiększamy sprzedaż dzięki kampaniom w Google i Bing: Nasz zespół ekspertów od reklamy internetowej pomaga w tworzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych w Google Ads i Bing Ads. Skupiamy się na maksymalizacji ROI, docierając do odpowiedniej grupy docelowej z precyzyjnie dopasowaną treścią reklamową.

Social Ads 

W dzisiejszych czasach media społecznościowe są nieodzownym elementem strategii marketingowej. Oferujemy tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi na platformach takich jak Facebook, Instagram, czy LinkedIn, aby skutecznie docierać do Twoich potencjalnych klientów.

Prowadzenie Social Media

Regularne i profesjonalne prowadzenie profilów firmowych w mediach społecznościowych jest kluczowe dla budowania zaangażowania i lojalności klientów. Nasz zespół tworzy atrakcyjne treści, angażujące posty i zarządza interakcjami z użytkownikami, aby zwiększyć rozpoznawalność Twojej marki.

Obsługa Marketingowa: Oferujemy kompleksową obsługę marketingową, od strategii po wykonanie. Pracujemy blisko z naszymi klientami, aby zrozumieć ich potrzeby i dostarczać spersonalizowane rozwiązania, które przekładają się na realne wyniki biznesowe.

Wybierając naszą agencję w Siedlcach, decydujesz się na partnera, który ma na celu rozwój i sukces Twojej firmy. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc.

Wypełnij formularz a odezwiemy się w ciągu godziny

Chcesz pozyskać więcej klientów?

Skuteczny marketing internetowy jest kluczem do wyróżnienia się i przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów. Jednakże złożoność narzędzi marketingowych i wzrastająca konkurencja mogą sprawić, że efektywne dotarcie do Twojej grupy docelowej staje się wyzwaniem. Dlatego właśnie nasza agencja marketingowa w Siedlcach jest tutaj, aby Ci w tym pomóc!

Nie marnuj więcej czasu na nieefektywne strategie!

Keep Connected

Lets Get In Touch With Our Professional Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Email Address

[email protected]

Telephone

( +62 ) 123 456 789